Фотозвіт: наша робота у вересні 2021

Організація та проведення курсів , тренінгів, лекцій та арт терапій; надання психологічної, юридичної та медичної підтримки жінкам, що проживають в селищах на лінії розмежування на місцях, онлайн та телефоном, робота з жінками, що зазнають домашнього насилля – ось щоденна робота фахівців команди Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня.

Робота з понеділка по п’ятницю(а іноді і вихідними, бо бувають випадки, які не можуть чекати). Робота, здавалося б, така одноманітна. Але за кожним випадком стоять різні люди, різні сім’ї, різні долі. Тож і підхід до кожного такого випадку різний. Ми намагаємось максимально оточити увагою тих жінок, які опиняються у складних життєвих обставинах. А ще ми постійно проводимо роботу на профілактику таких випадків. Бо попереджений – значить озброєний.

Дуже важливим э той факт, що в усіх громадах, з якими співпрацює команда Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня, жінки знають, що в них є до кого звернутись у разі випадків порушення їх прав. Вони знають, що не залишаться сам на сам зі своєю бідою.

А ще ми радіємо успіхам, яких вже досягли дівчата, які проходять курси в’язання спицями та гачком від Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня. Подивіться, які в них виходять файні речі, зроблені власними руками. Наразі дівчата займаються вив’язуванням вже більш складних виробів – жилетів з різноманітними візерунками – кожна з учасниць курсів обрала фасон на свій смак. Вже зовсім скоро ми зможемо похвалитись і цими виробами від наших жінок та дівчат з Мирного.