Фотозвіт: наша робота у травні!

Травень, як і попередні два місяці, також пройшов в карантинних обмеженнях. Але другий тиждень травня приніс нашій країні довгоочікуване послаблення карантину. Багато малих підприємств поновило свою роботу. У людей з’явилась можливість заробляти кошти для своїх родин. Це трохи знизило градус емоційного накалу в нашому суспільстві. 

Наша команда нарешті мала змогу відкрити для клієнток двері нашого офісу. Цього дуже чекали багато жінок, бо не у всіх є можливість звернутися до спеціалістів онлайн, через відсутність потрібних гаджетів. А деякі жінки і дівчата віддають перевагу особистому спілкуванню з фахівцями Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня”, тож чекали на зняття карантинних мір, щоб звернутися.


Карантин багато чого змінив в нашому житті. Цей час дійсно став, якоюсь мірою, часом нових можливостей. Неможливість працювати на своїх звичних робочіх місцях, які були зачинені під час карантину, змусило людей шукати нові форми для співпраці та дозвілля. На допомогу людям прийшов інтернет. Наша команда не стала виключенням. Фахівці команди Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня” розпочали проведення онлайн вебінарів, які ми плануємо проводити і надалі. Теми, які обирають наші спеціалісти – юристи, психологині та лікар – зазвичай дуже актуальні і користуються попитом.


Роботи на місцях, в населених пунктах на лінії розмежування також вистачає. Кейс менеджери працюють з складними випадками віч на віч з жінками та дівчатами, що звертаються за допомогою. Юридичні та медичні консультації в цих населених пунктах також неабияк полегшують життя їх мешканкам. Бо там найчастіше просто нема куди звернутися – відсутні ФАПи або немає медичних робітників, з юридичними послугами ще сутужніше.


Також, за проханням дівчат, що мешкають в селищах на лінії розмежування, ми відновлюємо майстер класи та арт-терапію. Поки, через адаптивний карантин, в нас немає можливості збирати групи для проведення таких занять, тож було прийнято рішення поновити майстер класи та арт-терапію поки що онлайн. Але дівчата все одно дуже задоволені, що можуть повертатися до улюблених справ. 


А ще, в травні, Маріупольська Асоціація Жінок “Берегиня” на своїй сторінці у Facebook запропонувала всім бажаючим взяти участь у фотоконкурсі – “Краща травнева квітка”. Нас підтримали наші підписники, і надіслали нам дуже багато фото красивих весняних квітів. Тож, цього тижня, наша сторінка буде трохи квітковою, а наприкінці тижня ми дізнаємось ім’я переможця або переможниці конкурсу і вручимо чудовий квітковий приз.