Фотозвіт: наша робота у серпні 2021!

Якось дуже швидко та непомітно добігло кінця літо 2021 року. 

Спека вже інколи змінюється зливами і вже відчувається в повітрі наближення прохолодної погоди.

Серпень  був багатий на події, зустрічі, поїздки, а саме – щотижневі виїзди в селища та міста, що знаходяться на лінії розмежування для надання психологічних, юридичних та медичних консультацій жінкам, що стикаються з проблемами домашнього насилля, або тим жінкам, що опинились у складних життєвих обставинах.

Щоденні зусилля команди Маріупольської асоціації жінок “Берегиня” направлені на роботу з жінками, які потерпають від випадків насилля – психологічного, економічного, фізичного та сексуального. А ще дуже важливо працювати над тим, щоб цих випадків ставало дедалі менше – саме на це направлені тренінги, семінари, вебінари які проводять фахівці команди.

Також команда  Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня” продовжує проведення курсів з в’язання спицями та гачком для жінок та дівчат з смт Мирне.

Проведення арт терапії має дуже гарний вплив на емоційне здоров’я жінок та дівчат, що мешкають в селищах на лінії розмежування.

А ще, у серпні команда завершила навчання на другому модулі програми «Базові навички сімейного медіатора».  Досвід, який команда Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня отримала під час тренінгу є дуже цінним. Нові інструменти допоможуть нашим фахівцям у щоденній роботі. Медіація це  процес гнучкий, знання та навички потрібно постійно шліфувати та практикувати. Ми безмежно вдячні нашій партнерській жіночій правозахисній організації з Німеччини AMICA e.V за можливість навчання у кращих медіаторок країни!