Виїзна робота команди “Берегиня” у лютому 2018

Лебединське,Кальчик, Нікольське, Виноградне,Сопіно та інші населені пункти, всі вони мають свої особливості,свої проблеми. Кожне має свою специфіку,адже життя в Гранітному чи скажемо в Виноградному дуже відрізняється. На мій погляд робота нашої команди, це в першу чергу робота на переспективу.

Так звичайно,ми допомагаємо вирішувати проблеми сьогодення, виправити те зло, що прийшло в життя наших людей з військовими діями які не вщухають на українській землі, але є ще дещо...

Як на мене, надзвичайно важливо,щоб люди знали,щоб звикли до того, що їх проблеми то не тільки їх проблеми, щоб побачили, відчули на собі, що ті проблеми які ще вчора здавались непереможними можна перемогти.

Що закон та право - це не лише слова. Що вирішуються питання через суд якщо треба і без будь якого " блату".

А ще тішить, що люди готові до того ,щоб міняти своє життя та життя інших, тішить те, що відкриваються громадські утворення, що починають працювати та змінювати буденність.

Що проходять часи, коли "моя хата з краю" і питання громад починають вирішувати саме мешканці цих громад. Звичайно,це процес, процес не одного дня та не одного року, але він рушив з місця і це дає надію.