Командний тренінг, вересень 2020

Наша команда щоденно працює над вирішенням проблем жінок, які зазнали насилля – економічного, психологічного або фізичного. А для того, щоб бути максимально ефективними в допомозі цим жінкам, щоб не завдати шкоди під час цієї допомоги, ми маємо невпинно навчатись. 

Минулі три дні команда Маріупольської асоціації жінок “Берегиня” провела з максимальною користю для себе та для наших майбутніх клієнток на тренінгу “Особливості психологічної роботи з жінками та дівчатами , які постраждали від насильства або були травмовані війною та знаходяться в складних життєвих обставинах.” 

На цьому тренінгу ми детально розібрали основні принципи корисної допомоги, принципи роботи з травмою- що робити, як робити і, що дуже важливо, як НЕ робити. Як бути, коли клієнт максимально не комунікативний. Також детально попрацювали з психотравмою, з фазами горювання та психологічною допомогою у випадку важкої втрати. Останній, третій день тренінгу був присвячений синдрому емоційного вигорання – як з ним впоратись нам, як фахівцям, які щоденно мають справу з важкими долями наших клієнток, та як допомогти впоратись з таким синдромом жінкам та дівчатам, що звертаються до нас за допомогою. 

Не будемо приховувати – це був непростий тренінг для нашої команди, бо тема його доволі складна, але він був дуже важливий для подальшої роботи всіх наших спеціалістів. Ми отримали великий обсяг інформації та багато нових інструментів для допомоги жінкам, що опинились в складних життєвих обставинах. Команда Маріупольської асоціації жінок “Берегиня” вдячна нашій тренерці Тетяні за плідно проведений час, а також висловлюємо велику подяку нашій партнерскій організації з Німеччини AMICA e.V за надану можливість навчатись.