Кейс: Призупинено виплату пенсії без належних підстав

Сьогодні до нашого офісу звернулась жінка, яка є внутрішньо переміщеною особою, із наступною проблемою. Маріупольським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької їй, жінці, інваліду ІІ групи, яка була змушена покинути свою домівку та переїхати до другого міста, було призупинено без належних на те підстав пенсію, яка є єдиним джерелом її доходу. 

Вияснивши всю ситуацію, нашою командою було підготовлено адвокатський запит до Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької. У відповіді Пенсійного Фонду було вказано, що пенсію вже відновили, однак заборгованість по пенсії, яка виникла під час поновлення, виплачено не буде, поки не буде створено окремий порядок такого поновлення пенсій.


У зв’язку із чим юристами нашого офісу було підготовлено та направлено до суду позов про визнання дій Маріупольського ПФ протиправними та зобов’язання виплатити всю заборгованість по пенсії, посилаючись на чинне законодавство України та, насамперед, на Конституцію України (ст.ст. 1, 3, 8, 19, 22, 24, 49).


Зараз справа знаходиться на розгляд в Донецькому окружному адміністративному суді, нашими юристами надається юридична допомога та консультації щодо ходу справи.