Фотозвіт: наша робота у вересні 2020!

Ось і вересень промайнув. Це був місяць, який був наповнений новими знайомствами, допомогою тим, хто вже раніше звертався(бо є такі ситуації в житті дівчат, що неможливо вирішити за один день, а іноді і за один місяць). Кейс менеджери працювали в селищах на лінії розмежування з випадками домашнього насилля, яке, на жаль, неможливо викоринити за короткий час. Але наша команда своєю щоденною працею намагається зробити так, щоб в суспільстві була відсутність толерантності до насильників, щоб жертви насилля не боялись про це говорити.

Звісно, дуже добре в цьому напрямку працюють семінари і тренінги від психологинь, кейс менеджерів та юристів команди. Юристи команди надають безкоштовні консультації як під час виїздів, так і в офісі та онлайн.

Також дуже добре працює метод арт терапії, де жінки через творчість мають змогу виразити свої почуття, думки. А ще дуже позитивно впливає на дівчат можливість зібратись разом, зробити щось власноруч та просто поговорити, обговорити те, що наболіло. Тобто такі заняття несуть дівчатам з селищ на лінії розмежування тільки позитивні емоції. 

А ще, у вересні, на географічній мапі виїздів команди Маріупольська Асоціація Жінок “Берегиня” з’явився новий населений пункт – Кам’янка. Це невелике селище на лінії розмежування з безліччю невирішених питань, в якому живуть чудові жінки, що здатні змінити ситуацію навколо себе на краще. Але їм в цьому потрібна допомога. Бо з фахівцями в таких селищах дуже сутужно, а поїхати на консультацію до того ж, наприклад, юриста не у всіх є фінансова можливість. Спеціалісти команди провели юридичний та медичний прийоми, які користувались у жінок не аби яким попитом.

Минулого місяця ми познайомились з такою наукою як Риторика, завдяки тренінгу від Тренинг-центр “Спикер”.

Риторика вчить не тільки викладати власні думки, а й вміти чути співрозмовника, вирішувати спори та дискусії, ввічливо відмовляти та переконувати співрозмовника. Адже сучасний спеціаліст в будь якій галузі має відзначатися не лише високим рівнем теоретичної підготовки, але й сформованими практичними вміннями й навичками, зокрема вмінням легко й швидко орієнтуватися в різних ситуаціях професійного спілкування: визначати комунікативне завдання відповідно до ситуації спілкування, добирати найбільш оптимальні мовні засоби для досягнення комунікативної мети.

У вересні  команда Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” отримала сертифікати від Тренинг-центр “Спикер”.

Пишаємось кожним членом команди, хто прийняв участь в тренінгу та прагне професійного розвитку в різних напрямках діяльності. Дякуємо нашій партнерській організації з Німеччини AMICA за надану можливість участі в цікавому тренінгу.