Круглий стіл 15.12.2018

Створення громадського суспільства складний шлях але необхідний нам всім. Неабияка роль в цьому процесі належить громадським організаціям, тому ми зацікавлені, щоб ці організації були дієві та потужні. Тому ми зацікавлені в тому, щоб громадські організації отримали необхідні інструменти та вміли тими інструментами користуватися.

Вчора, 15 грудня за адресою з 16-00 до 18-00 в нашому офісі за адресою м. Маріуполь, вул. Нільсена, 60, офіс 123 (БЦ Галакс) відбувся круглий стіл на тему: «Координаційне Бюро для громадських організацій та активізації громадських активностей»: механізми сприяння створенню громадянського суспільства»

Громадські організації - це об’єднання активних людей, які прагнуть змін. Проте, щоб ці зміни відбувалися, цим організаціям необхідно взаємодіяти з ЗМІ, іншими громадськими організаціями, з адміністрацією районів та взагалі вміти доносити інформацію та чути її.

Тому спікерами виступали представники громад з населених пунктів на лінії розмежування, представники самоврядування, голова районної адміністрації Волновахського району Олександр Бараннік, Радик Мiнiстерства соцiальноi полiтики з питань ВПО у Донецькiй областi Валерій Панченко та представники ЗМІ.

Кожен висловив свої сподівання та своє бачення співпраці,було обговорено багато гострих моментів, адже проблем, спільних проблем більш ніж достатньо. Особливо бурхливим було обговорення особливостей які мають питання децентралізації на Донеччині, та що говорити достатньо і особливостей і проблем. Але всі ці проблеми мають рішення. Спільне рішення, бо лише разом ми зможемо досягти потрібного результату.

Одна з проблем доречі, це відсутність розуміння серед населення самих процесів децентралізації і на круглому столі було обговорено як цю проблему ми будемо вирішувати, вирішувати разом. Ну а далі... Далі то робота, не легка, але цікава та потрібна. А роботи ми ніколи не боялись!

Захід проводився в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).