Презентація проекту “Правила дорожнього руху для дітей ”

Цього тижня відбулась презентація проекту “Правила дорожнього руху для дітей ”, який був намальований талановитою ученицею школи № 30 Ганною Юрчик та виданий за підтримки адміністрації Маріупольської школи №30, управління патрульної поліції в Донецькій області та Маріупольська асоціація жінок “Берегиня”

Коли наша команда побачила ескізи юної художниці, ми не змогли лишитися осторонь, та вирішили допомогти з виданням цієї брошури. Сумісними зусиллями було видано “Правила дорожнього руху для дітей”, ілюстрації до якого намалювала Ганна Юрчик.

Це видання дуже просто, в цікавій та яскравій формі коміксу, за допомогою головних героїв – Мілани, Сашка, Кирила та Вероніки, навчає дітей основних правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі. Команда Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня” переконана, що посібник, який розроблений дітьми для дітей, буде мати великий успіх та силу переконання серед школярів Маріуполя та селищ, що знаходяться на лінії розмежування. А ще обов’язково стане гарним прикладом для інших талановитих дітей України, які мають безліч цікавих ідей.