Зустріч з “Центром Пробації”

9 червня 2021 року відбулась робоча координаційна зустріч Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня з Лівобережним районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

May be an image of 2 people, people standing and outdoors

Результатом цієї зустрічі стало прийняття рішення про укладення меморандуму про співробітництво між нашою організацією та Лівобережним відділом пробації на підставі вивчених напрямків діяльності.

May be an image of one or more people, people sitting and indoor

Як зазначила провідний інспектор Лівобережного районного відділу філії Державної установи “Центр пробаціі” в Донецькій області Світлана Пашкова:

“Ми займаємось соціально-виховною роботою з засудженими до кримінальних покарань, що не пов’язані з позбавленням волі, серед яких чимало жінок – приблизно половина. Серед цих жінок є такі, в яких є проблеми у родині – сімейне насилля. Можу розповісти вам такий випадок, коли приходить до нас засуджена з проблемою – її б’є чоловік. Жінка звертається по допомогу, бо не знає що їй робити. Неодноразові звернення до поліції не дуже допомагали. Ми порадили звернутись ще раз, а якщо допомоги не буде, пообіцяли допомогти зі свого боку. А через деякий час до нас прийшов чоловік з таким самим прізвищем, як у цієї жінки. Я спочатку подумала, що це просто збіг. З’ясувалось що ні – це її чоловіка засудили за сімейне насилля до виконання покарання у виді громадських робіт. Чоловік навіть не знав, що він засуджений до того моменту, як я його викликала. Адже зараз, через коронавірус, такі рішення приймаються миттєво і, навіть, без присутності аб’юзера. Таким чином ми допомогли жінці – чоловік після відбування покарання наступного разу подумає, перш ніж підняти руку на дружину. Я вважаю, що разом з Маріупольською Асоціацією Жінок “Берегиня” ми зможемо ще більше зробити для того, щоб захистити тих жінок, що потерпають від домашнього насилля.”

Світлана Пашкова
May be an image of one or more people, people sitting and indoor

Тож ми, Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня, сподіваємось, що результатом нашої майбутньої плідної співпраці стане покращення захисту прав жінок та дівчат, які зазнають аб’юз у своєму житті.