Сеанс лялькотерапії у Павлополі

Лялькотерапія – цікавий підвид арт-терапії, суть якого полягає у створенні учасниками маленьких ляльок та вивільнення через них прихованих турбот, комплексів, оформлення бажань та сподівань на майбутнє.

Image may contain: 4 people, people sitting

Процес створення ляльки – це в першу чергу творчий лікувальний процесс. Зробити таку ляльку досить просто. Головне – мати під рукою кілька кольорових клаптиків тканини, нитки, ножиці. Але суть методу далеко не в ляльці як фізичному об’єкті. Він є посередником, втілення, відображенням внутрішніх процесів.

Image may contain: one or more people, people sitting, people eating and child

Терапевтична частина методу лялькотерапії може бути спрямована на пошук внутрішніх ресурсів, на підвищення самооцінки і самоцінності, роботу з жіночими запитами, або на формування особистого образу себе в майбутньому.

Image may contain: one or more people, people sitting and table

Ця лише маленька частина тих запитів, з якими працює метод лялькотерапії і арт-терапії зокрема. Процес створення ляльки завжди спрямований на душевне зцілення, зцілення свого внутрішнього і зовнішнього простору, вибудовування власного бажаного майбутнього.

Image may contain: 3 people, including Андрій Рудковський and Katerina Shuh, people smiling, people standing, stripes, shoes, child and outdoor