Фотозвіт: наша робота у жовтні 2021

Насилля не завжди залишає сліди на тілі. Сліди, що залишаються внаслідок психологічного насилля, не можна побачити. Але вони переслідують людину протягом всього життя. 

Дуже важливо, щоб жінки та дівчата, які потерпають від насилля, не замовчували такі випадки. Важливо говорити про це. Добре, якщо є кому розповісти про те, що в родині не все гаразд. А якщо немає?

Наша організація Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня вже декілька років допомагає жінкам та дівчатам, що опинились у складних життєвих обставинах. Допомагаємо психологічними консультаціями, консультаціями лікаря, юридичними консультаціями та, за потреби, юридичним супроводом. 

А ще, ми працюємо над тим, щоб зникала толерантність до насилля у пересічних громадян – для цього проводимо лекції, семінари, вебінари, тренінги. 

Для того, щоб жінки були економічно незалежними, а отже мали менше шансів потрапити у ситуацію аб’юзу, наша організація запровадила курси для дівчат та жінок, що проживають на лінії розмежування. Курси з в’язання для дівчат з Мирного вже добігають завершення, а от для дівчат з Чермалику курси з шиття тільки розпочались.

Ми надаємо допомогу як в офісі та телефоном, так і під час виїздів команди на місця – в селища, що знаходяться на лінії розмежування. Проблему насилля можна і потрібно вирішувати. Адже замовчування іноді приводить до непоправного…