Фотозвіт: наша робота у листопаді 2020!

Коронавірус та карантин, оголошений у зв’язку з ним, негативно впливає на різні сторони життя нашого суспільства. Та особливо гостро ця ситуація відбивається на сім’ях, члени яких опинилися в найбільш несприятливих умовах – безробіття, економічна нестабільність у вигляді підвищення цін та інші чинники, що впливають на моральне та матеріальне становище таких сімей. Не секрет, що саме в період карантину збільшилась кількість випадків насилля в сім’ях. Наші кейс менеджери часто бувають першими, кому дівчата та жінки наважуються розказати про те, що в них є негаразди в родині. В нашій країні якось так було заведено, що люди дуже соромились звертатися до спеціальних служб за допомогою. Ми, фахівці Маріупольської асоціації жінок “Берегиня” впевнені, що чим раніше така жінка звертається по допомогу, тим більш якісну, фахову і дієву допомогу вона зможе одержати. І ми дуже радіємо, що обізнаність у жінок щодо протидії домашньому насиллю зростає з кожним роком. Зі свого боку Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” робить все можливе, щоб так було і надалі – проведення тренінгів та онлайн вебінарів підвищує обізнаність наших жінок та дівчат в юридичних, психологічних та медичних питаннях. 

Ось вже декілька тижнів поспіль наш лікар Андрей Пазушко працює 24/7, бо в населених пунктах, що знаходяться на лінії розмежування люди подекуди залишились без медичної допомоги. Тож консультації під час виїздів, онлайн та телефоном дають людям впевненість, що все буде добре. 

Також суттєво збільшилось навантаження на психологинь Маріупольської асоціації жінок “Берегиня”, бо стрес через ситуацію навколо захворюваності коронавірусом багатьом дається взнаки. Консультують психологині як очно, так і онлайн – для тих, хто не може приїхати, але потребує психологічної допомоги.  

Юристи працюють як в офісі, так онлайн та за телефоном. Наша команда юристів Маріупольської асоціація жінок “Берегиня” надає не лише безкоштовну первинну, але і вторинну юридичну допомогу. А саме: здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

А ще, цього місяця, дотримуючись всіх карантинних обмежень, дівчата з Мирного та Гранітного приймали участь у майстер класах, що так їм полюблися. Майстер класи мають чудовий ефект. Вони заряджають дівчат на позитив, який вони несуть в свої родини та в свої громади. А ще надають можливість спробувати себе в новому виді рукоділля, яке зможе в майбутньому окрім задоволення ще й приносити прибуток. 

До Маріупольської асоціації жінок “Берегиня” звертаються люди з дуже різними питаннями і наші фахівці роблять все, щоб зарадити проблемі.

А ще, цього місяця команда розпочала навчання на онлайн курсі з фасилітації від досвіченої фасилітаторки Тамари Сухенко. Наша команда Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” завжди прагне нових знань, інструментів, що потрібні для роботи та навичок. Ми дуже вдячні нашій партнерській організації з Німеччини AMICA e.V за надану можливість навчатись. 

Ситуація з COVID-19 в країні все ще складна, тож ми закликаємо вас не нехтувати правилами безпеки. Намагайтесь уникати місць великого скупчення людей, обов’язково носіть маску(але обов’язково щоб вона закривала рот та ніс) та оброблюйте руки антисептиком, якщо немає змоги їх ретельно вимити з милом. Адже ці прості рекомендації можуть вберегти здоров’я та навіть життя. Бережіть себе та своїх близьких!