Увага! Конкурс міні-грантів для жіночих ініціатив

Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” і німецька жіноча правозахисна організація АМІКА оголошують конкурс міні-грантів для втілення проектних ідей щодо сприяння самоорганізації та посилення ролі жінок та дівчат. Дедлайн – 13 вересня 2020 року.

Грантовий конкурс проходить в рамках проекту «Жінкам потрібен мир, миру потрібні жінки! – Посилення ролі жінок та дівчат, травмованих війною та насильством в Україні», який фінансується за підтримки Інституту міжнародних культурних відносин та Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Метою конкурсу є підсилення та підвищення спроможності жіночих ініціатив з вразливих груп жінок, які стикнулися з дискримінацією та/або постраждали від воєнних дій на сході України.

До участі в конкурсі запрошуються: Жіночі громадські організації або ініціативні групи з населених пунктів, які розташованих вздовж лінії розмежування в Донецькій області (в так званій буферній зоні, на контрольованих урядом територіях).

Максимальний розмір міні-гранту – 30.000 гривень.

Тривалість проекту може становити не більше трьох місяців. Проекти мають починатися не раніше 01.10.2020 та дата завершення проекту має бути не пізніше 31.12.2020. Проекти, що надійдуть після 13.09.2020, не розглядатимуться.

Пріоритет надаватиметься проектам, які:

  • Сприяють самоорганізації, а також посиленню прав та можливостей жінок і дівчат
  • Забезпечують сталий розвиток та матимуть довготривалі результати
  • Реалізовуватимуться в сільській місцевості
  • Мають реалістичні цілі, ключові показники ефективності та бюджет

Нам важливо, щоб проекти були спрямовані не лише на «лікування» симптомів нерівності, а торкалися коріння проблем. Тому ми хочемо підтримати ті групи та організації, які хочуть досягти структурних змін в суспільстві. Для нас «розширення можливостей» досягається лише тоді, коли життєві обставини кожної із нас покращуються, ми віримо в себе та готові разом боротися за структурні зміни.

Для участі у конкурсі мають бути подані наступні документи:

  • Заповнена аплікаційна форма в електронному вигляді (у форматі .doc або .docx) https://drive.google.com/file/d/1kejUxL2UL9c_VPt3FsWkZaEkM6oAGnaV/view?usp=sharing
  • Свідоцтво про реєстрацію організації- Витяг зі статуту (розділ «Мета, завдання та напрями діяльності організації»)

Просимо надсилати пакет вище зазначених документів з поміткою в темі листа «Заявка Міні-грант» за адресою mini-grants@amica-ev.org до 13 вересня 2020 року включно.

У вас є питання? Ви можете їх нам надіслати до 11.09.2020 на ту саму адресу: mini-grants@amica-ev.org або за цим лінком https://www.surveymonkey.de/r/2Y3L7XY.

Окрім того ми пропонуємо вам можливість поставити ваші запитання особисто на онлайн-зустрічі, яка пройде 08 вересня о 15:00.

На цій зустрічі БЕРЕГИНЯ та АМІКА надасть більше детальної інформації про конкурс та відповість на всі ваші запитання.

Зареєструватися на цю онлайн-зістріч можна тут: https://www.surveymonkey.de/r/9Z7GHYC

Ми дуже раді ваших заявкам та чекаємо з нетерпінням співпраці з вами!!!