Ремонт у місцевих громадах

Любити те місце, де ти живеш, означає невпинно прагнути його покращення. Такий девіз у громад, з якими співпрацює Маріупольська Асоціація Жінок “Берегиня”. Ось вже декілька місяців, а саме з другої половини липня, громади смт Мирного, с.Гранітного та с.Виноградного працюють над створенням безпечного комунікаційного простору, на базі якого вони зможуть втілювати в життя всі свої сміливі плани – будь то університет третього віку чи курси інтернет грамотності (бо сучасні реалії диктують нові умови спілкування, роботи та навіть закупівель), проведення начальних тренінгів онлайн чи наживо, проведення семінарів та майстер класів для ініціативних мешканців  кожної з трьох громад.  

За цей час небайдужі мешканці с.Виноградного, с.Гранітного та смт Мирного встигли власноруч, за підтримки органів місцевого самоврядування, зробити ремонт в приміщеннях, де вже зовсім скоро почне працювати новий комунікаційний хаб, створення якого стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Вже завезене до кожної громади, таке необхідне для роботи, сучасне технічне обладнання – ноутбуки, принтер, кондиціонери, проектор та екран для нього, а також нові меблі – зручні столи та стільці, шафи. Все це в сукупності створює необхідний робочій настрій, для того, щоб ініціативні члени громади змогли брати активну участь у місцевому самоврядуванні.

За менторської підтримки фахівців ГО «Маріупольська асоціація жінок “Берегиня”» активні дівчата вже мали змогу брати участь у навчальних тренінгах, де отримали багато нової та цікавої інформації, нові інструменти, завдяки яким вони зможуть  впроваджувати позитивні зміни, яких прагне вся громада. Ми дуже тішимось тою активністю, яка є наразі у всіх трьох громадаx.

Адже це є показником того, що люди прагнуть перетворення життя всіх верств населення в своїх селищах на краще. І якщо вони вже взялись робити цю справу, то неодмінно доведуть її до бажаного результату. А ми завжди будемо поруч, щоб допомогти.