Останні новини

Наша організація ГО «Маріупольська асоціація жінок “Берегиня”» працює в десятках громадах Донецької області, в багатьох з них було ініційовано створення громадських організацій та ініціативних груп.

Це і ГО «Виноградненська асоціація жінок “Берегиня”» і гранітненська ініціативна група «ЛАД» і мирненський «Мирний світанок», всі вони різні, але всі мають за ціль – змінити життя на краще. Своє життя, життя жінок та дітей Виноградного, Мирного, Гранітного, життя своєї громади.

А разом з ними, пліч о пліч відповіли на цей черговий виклик життя сільські та селищні ради Гранітного, Виноградного, Мирного. Їх програма мінімум зараз – створення безпечних комунікативних просторів в своїх громадах, а ще – навчитися працювати разом. Чути один одного, разом приймати рішення, разом втілювати в життя мрії.

Жодна теорія не буде достатньо ефективною, якщо не підкріплена практичними діями. Втілення ідей стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). А програма максимум – зробити максимально безпечним та насиченим життя людей.

З 28 липня кипить робота, почалися ремонти в приміщеннях, в кожній з громад ремонт має свій етап реалізації та свій темп. Невдовзі сюди встановлять необхідну техніку та меблі, ноутбуки та МФУ, кондиціонери, зручні столи та стільці, все необхідне для плідної роботи Фахівці ГО «Маріупольська асоціація жінок “Берегиня”», зараз надають «молодим» організаціям та органам місцевого самоврядування, з якими укладені меморандуми про співпрацю, свою менторську підтримку, в рамках якої організації та працівники сільрад вчяться робити стратегічне планування, проводити адвокації, знайомляться з таким поняттям як ґендерно орієнтований бюджет, які є урядові інструменти та громадські ініціативи протидії домашньому насильству.

Ми впевнені, що невдовзі вони самі стануть підтримкою та менторами для багатьох. Життя триває і попереду ще багато перемог!