Фотозвіт: наша робота у червні!

Ось і промайнув перший місяць літа. Червень запам’ятався нашій команді чудовою нагодою пройти навчання на онлайн курсі “Базові навички медіатора” від двох тренерок Виктория Эйдемиллер та Ольга Тютюн з  Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації.  Для того, щоб бути актуальними, вміти вирішувати питання різної складності, фахівці команди Маріупольської Асоціації Жінок Берегиня  повинні завжди вчитися чомусь новому, освоювати нові горизонти. Це були дуже захопливі та повні нової інформації заняття, в яких із задоволенням прийняла участь вся команда Маріупольської Асоціації Жінок Берегиня. Робота з інтересами клієнтів, робота з активним слуханням, перефразуванням, переформулюванням, робота з альтернативами – далеко не повний список важливих інструментів, які були отримані в ході чотириденного онлайн тренігу, що був першою частиною  курсу “Базові навички медіатора”. Медіація це не дуже просто, але дуже цікаво. Навчальний процес ще триває, тож попереду ще багато нових знань. 

Також, на початку червня ми підвели підсумки фото конкурсу, який був оголошений нашою командою. Ми були раді познайомитися особисто та привітати у нашому офісі беззаперечну переможницю фото конкурса “Найкраща травнева квітка”. Нею стала наша підписниця Анна Болотнюк. Анна отримала в подарунок від Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” чудову домашню квітку, яка буде радувати їй око не лише навесні, а й круглий рік!

Мультифахова команда продовжує працювати з проблемами дівчат та жінок онлайн, в центральному офісі та на місцях в селищах на лінії розмежування. Робота з юридичними, психологічними, медичними питаннями зараз стала ще актуальніше. Карантин та самоізоляція, пов’язана з ним, виявила дуже багато проблем навіть в тих сім’ях, де раніше все було гладко. Тож все частіше жінки звертаються за допомогою до наших психологинь, бо розуміють, що самотужки проблему вирішити не виходить.  Кейс менеджери працюють з випадками насилля на місцях, а також проводять тренінги з дівчатами в селищах на лінії розмежування як протидіяти домашньому насиллю, бо такі ситуації дуже делікатні і потребують особливих підходів. 

А ще дівчата дуже тішаться поновленими майстер класами та арт терапією. Звісно, за всіма правилами адаптивного карантину, але у дівчат знову з’явилась можливість зробити гарну річ своїми руками і під час цього поспілкуватись на теми, що цікавлять, відволіктися від буденності та отримати нові навички та уміння.