Фотозвіт: Наша Робота у Червні

Схоже, червень 2021року вирішив випробувати людство на міцність, бо погода змінювалась від шквальнх злив до  неймовірної спеки. Та цей факт ніяк не вплинув на роботу нашої команди. З червня  команда поновила географію виїзних консультацій. Щотижня на нашій дорожній мапі з’являються нові маршрути ти населені пункти.  Ми знову працюємо з жінками та дівчатами на місцях. Дівчата зізнаються, що дуже тішаться тому, що можна поспілкуватись з фахівцями команди на відстані простягнутої руки. Адже за цей час накопичилось чимало проблем які зручніше обговорювати віч на віч.

Нещодавно, під час виїзду в один з населених пунктів, що знаходиться на лінії розмежування, нам поставили цікаве запитання – “То ви хочете викоренити насилля взагалі?” Ой, як би всі члени команди Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня хотіли цього. На жаль, в нас немає такої “чарівної палички”, яка б в одну мить припинила все насилля у світі. Але, своєю щоденною роботою, ми прагнемо зробити так, щоб в суспільстві з’явилась відсутність толерантності до насильників. Зробити так, щоб ті, хто потерпають від насилля не боялись про це говорити. Щоб суспільство не засуджувало тих, хто постраждав – оце наше “сама винна”. Щоб люди не боялись простягнути руку допомоги тим, кому вона потрібна.

Тренінги, семінари, курси від членів команди дуже добре працюють в цьому напрямку. На них жінки дізнаються про свої права, про те, яким чином можна протидіяти насиллю, куди звертатись за потреби. Під час арт терапії від фахівчині нашої команди, жінки мають змогу глибше зануритись у своє “Я” задля більш чіткого розуміння своїх потреб, адже основна мета арт-терапії полягає в гармонізації розвитку особистості через самовираження і самопізнання. А консультації юристів, психологинь та лікаря (в офісі, на місцях, онлайн та телефоном) допомагають жінкам, що вже опинились у складних ситуаціях.

На превеликий жаль, ми не можемо остаточно побороти насилля. Але в наших силах максимально допомогти тим жінкам та дівчатам, які потребують цієї допомоги. В наших силах нести інформацію про те, що насилля – не норма, що замовчувати такі випадки на можна!