Фотозвіт: наша робота у липні!

Липень був дуже жарким. І мова йде не тільки про погоду. Географія виїздів змінювалась майже щодня. Єдине, що лишається незмінним у команди Маріупольської Асоціації Жінок Берегиня – нас всюди дуже чекають. Чекають, бо жінкам в селищах на лінії розмежування потрібна юридична допомога. Чекають, бо іноді без консультацій і роботи з психологом неможливо вирішити свою проблему. Чекають, бо в деяких селищах на лінії розмежування відсутня медична допомога і консультації нашого лікаря Андрія Пазушко є необхідністю. А ще є такі складні випадки в житті жінок та дівчат, які вони довіряють лише особисто нашим кейс менеджерам, бо знають, що допомога буде.

А ще дівчата дуже тішаться поновленими майстер класами та арт терапією. Хочеться розповісти вам про чудові майстер класи, які було розпочато цього місяця в гостинних громадах Павлополя і Чермалика.

Це були абсолютно нові майстер класи для дівчат та жінок. До цього жодна з них не замислювалась над тим, щоб навіть спробувати цей вид хердмейду -миловаріння. Фото, звісно, не може передати всіх емоцій, які були у дівчат, що брали участь у майстер класі.

Спочатку, коли побачили зразки, вони не повірили, що саме таке мило можна зробити власноруч. Потім у дівчат були “муки” вибору – потрібно було обрати серед різномаїття запропонованих запахів, який саме аромат буде у їх мила.

Дуже цікавим був і сам процес виготовлення, коли поступово, шар за шаром, дівчата створювали свої шедеври. У кожної вийшло неповторне, яскраве, авторське, зроблене з любов’ю мило. Потрібно було бачити той момент, коли вже готовий продукт дівчата діставали з формочок)) Це був майже дитячий захват!

Дівчата вирішили продовжувати займатись цим видом хенд мейду і надалі. Бо він може приносити не тільки радість і релакс під час виготовлення, а й непоганий прибуток.