Фотозвіт: наша робота у липні 2021!

Липень для команди Маріупольської Асоціація Жінок Берегиня видався дуже насиченим. Щоденна робота там, де в цьому є потреба – до фахівців команди звертаються жінки, що опинились у складних життєвих умовах за безкоштовними юридичними, психологічними та медичними консультаціями онлайн, телефоном та на місцях.

Окрім щоденної роботи в офісі та на місцях – в селищах на лінії розмежування, два тижні поспіль спеціалісти Маріупольської Асоціації Жінок Берегиня приймали участь у тренінгу з сімейної медіації. Ці тренінги допоможуть нам у подальшій роботі з сімейними конфліктами.

Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” та керівник Мирненської селищної Військово-цивільної адміністрації Владимир Веселкин (Volodymyr Veselkin) підписали меморандум про співпрацю та подальші спільні дії. Мирненська селищна ВЦА – це 15 населених пунктів з понад десятьма тисячами мешканців. З деякими неселеними пунктами наша команда вже працює декілька років, робота з деякими ще попереду. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

А ще у липні розпочались тримісячні курси з в’язання спицями та гачком для дівчат з смт Мирне. І нашим дівчатам вже є чим похвалитися – перший, власноруч вив’язаний виріб вже готовий! Подивіться, яку красу зв’язали дівчата. Всі вони залишились дуже натхненними результатами своєї роботи і прагнуть більшого. Курси тривають, тож надалі вироби будуть складнішими, а працювати з ними буде ще цікавіше. Опанувавши цей вид в’язання, дівчата вже зможуть мати додатковий прибуток – в’язати такі капці на замовлення або продавати через мережу інтернет. В селищі, де сутужно з працевлаштуванням, це дуже важливий аспект.