До міжнародного дня боротьби за рабством

Друге грудня - міжнародний день боротьби з рабством. Здавалось би, чому ми згадуємо про цей день у 2018 році? Хіба рабовланицькі часи не минули ще віки тому?

Статистика з цього приводу майже неймовірна: за даними Всесвітнього індексу рабства (Global Slavery Index) в наш час у світі існує близько 2.8 мільйонів рабів. І хоча ми не можемо змінити глобальну картину даного питання, нам слід завжди пам'ятати про одну з найстрашніших форм рабства: сексуальне. Сотні тисяч жінок по всьому світу потрапляють в таке страшне становище щорічно, як жертви викрадень, і саме наша з вами пильність може попередити трагедію в чиємусь житті.

Головний принцип дуже простий: не слід соромитись викликати правоохоронні органи, якщо ситуація здається підозрілою. Група молодаків вмовляє дівчину "проїхатись" з ними? Підозрілий чоловік ніби слідує за школяркою вже третій квартал? "Почудились" дивні звуки з багажнику припаркованої автівки? У більшості випадків всі ці сценарії не будуть мати кримінального продовження - але кожен з них може й стати для когось трагічною подією в житті. Наш обов'язок - зберігати пильність та бути готовими до рішучих дій, завжди.