Як проявити свої почуття до дитини

Як проявити свої почуття до дитини так, щоб вона розуміла і відчувала себе коханою та важливою?

Один з дуже легких способів - проводити з дитиною час разом.

Проте тут треба звернути увагу на якість цього часу. Щоб він був справді якісний та зміцнював ваші взаємовідносини є п‘ять простих правил:

1. Необхідно робити те, що хоче дитина!
Наприклад пограти у конструктор, машинки, пазли, почитати казку, або попускати бульбашки.

2. В цей час ми Не повчаємо, а граємо!
Наприклад, якщо дитина хоче збудувати замок з кубиків, не треба починати її вчити, розповідати, що вона робить неправильно і як буде «краще», спробуйте просто насолоджуватися грою та «йдіть за дитиною».

3. Не відволікайтеся!
Дозвольте собі відпустити усі думки на ці, наприклад, 20 хвилин та зануритися повністю у гру. Не сидіти паралельно в телефоні, дивитися серіал, або готувати.

4. Спілкуйтеся з дитиною!
Цікавтеся її думкою, що їй подобається, як вона хоче. Доречі це дуже добре посприяє на самооцінку дитини, що є досить непоганим бонусом, правда?;)

5. Тілесний контакт.
Не забувайте обіймати дитину, доторкатися, гладити, особливо якщо дитині від 0 до 7 років, це не тільки допоможе у побудові довірливих стосунків з дитиною, але і добре посприяє на формування психологічного здоров`я дитини!

Якщо виконувати усі вище написані рекомендації то дитині навіть після 20 хвилин такого спільного часу в день буде достатньо, щоб відчувати вашу любов та турботу.

Задумайтесь вже сьогодні про якість того часу, який ви приділяєте своїй дитині.

Адже можна весь день провести з дитиною, так би мовити, на одній площі, проте не бути з нею ані хвилини по-справжньому разом.