Перші творчі майстер-класи осені

Нас періодично питають, навіщо ми ввели в свій і так доволі щільний графік майстер-класи з рукоділля.

Image may contain: 2 people, people sitting, table and indoor

Є сенс написати про це детально.

Знаєте, якось вирішили ми підрахувати, скільки ж людей пройшло через фахівців нашої організації і були здивовані, що цифри ж так собі, нівроку біля 30 000, а ще з’ясували, що переважна більшість – це жінки.

Рукоділля для жінки – як ковток повітря і шматочок особистого простору. Ось взяти, наприклад, в’язання.

В’язання – це один з численних видів рукоділля. А рукоділля це старовинне жіноче заняття, яке дозволяє відпочивати душею відкинувши метушню буденності, проблеми, турботи.

Image may contain: 1 person, smiling, sitting

Завдяки такому переключенню жінка відпочиває, наповнюється світлою енергією, любов’ю, і піклується – адже в’яже вона найчастіше для себе і своїх близьких.

Як приємно наряджати дитину в гарну кофточку, де кожна петелька виконана власними руками.

А ще, рукоділля – це не тільки творча діяльність, але і відмінний спосіб привести в порядок жіночу психіку. Для жінок які живуть там, де обстріли – норма життя, це надзвичайно актуально.

Повторення монотонних, однакових рухів допомагає розслабитися, заспокоїтися. При їх виконанні змінюється ритм серця, зникає напруга в нервовій системі і м’язах, рукодільниця досягає рівня медитації, відволікаючись від побутових проблем. Рукоділля здатне вивести з тривожного, стресового стану.

Image may contain: 1 person, sitting, table and indoor

Заняття рукоділлям змушує нас відчути стійкість і стабільність. Крім того, ця прекрасна можливість поміркувати про хвилюючих нас теми, неупереджено підійти до їх оцінку і прийняти правильне рішення, дотримуючись при цьому цілковите умиротворення.

Також не варто забувати про те, що рукоділля може стати не тільки вашим улюбленим заняттям, а й хобі, здатним принести крім задоволення, непоганий дохід.

Image may contain: 13 people, people sitting and indoor

Можливість заробити власною працею для жінок які живуть на лінії вогню, де з роботою сутужно, є важливим додатковим заробітком. Це стосується не лише в’язання – наши жінки освоїли канзаші, топіарі та багато інших технік.