Наша робота в грудні

Фото Шарамко В., Талаківка


Фото Шух К., арт-терапія


Фото Шарамко В., Талаківка, арт-терапія

Арт-терапія одночасно розвиває дитину, підвищує самооцінку, її застосовують в корекції тривожності, агресивності, гіпперактивності, гіпоактивності, та інших психологічних проблемах. Наші фахівці, на протязі тривалого часу працюють з дітками чиї родини постраждали під часвійськових подій на Сході України.


Фото Зінченко А., Талаківка


Фото Зінченко А., Талаківка


Фото Бедарєва П., Темрюк

Напередодні Нового року наша команда черговий раз відвідала с. Темрюк. В ці святкові дні приємно як дарувати так і отримувати подарунки, ось ми і вирішили ,що " скинемося" на подарунки для літніх людей які знайшли притулок в будинку ветеранів " Добрі сердця" в с. Темрюк. Літні люди потребують особливої уваги та піклування. Ці люди з тих чи інших причин не мають цієї уваги від родичів. Про них піклується колектив будинку,який організував свого часу, та очолює Станіслав Карпович Федоровський. Піклуються добре,колектив на диво чудовий. Але звичайно допомога "зі сторони" там необхідна: і ті ж самі памперси, і дещо з одягу, і апарат для виміру тиску, а ще шахи, шахмати, лото, книжки. І звичайно смаколики, бо недаремно кажуть "що старі,що малі". Ось і вирішили ми побути чи помічниками Святого Миколая, чи Діда Мороза вже не знаємо, та чи й важливо це? Важливі посмішки, радість та тепло на сердці.


Фото Зінченко А., Наш лікар Андрій Пазушко


Фото Зінченко А., На шляху до чергових перемог


Фото Зінченко А.


Фото Шарамко В., Майстер класи з рукоділля


Фото Зінченко А., Майстер класи з рукоділля

Рукоділля в населених пунктах на лінії розмежування, це не лише дозвілля для жінок, це і можливість в тяжких економічних умовах заробити гроші.