Наші курси та майстер-класи у жовтні 2021

Цього року, окрім надання фахових консультацій від спеціалістів команди Маріупольської Асоціації Жінок Берегиня, ми впровадили проведення курсів з в’язання та шиття для дівчат і жінок, що проживають в селищах на лінії розмежування. 

Для дівчат з Мирного курси вже добігають кінця. Ми вже бачимо гарні результати їх роботи у вигляді готових виробів.

Ця краса – перший виріб дівчат та жінок з Чермалику на курсах з шиття від Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня. Курси стартували з вивчення усіх операцій на швейних машинках. Машинки мають безліч можливостей, які потрібно опанувати, перш ніж приступити до роботи з ними. Дівчата дуже надихнулись можливістю отримати нові знання та навички, які в майбутньому допоможуть їм стати економічно незалежними. В селищах, де немає постійної роботи, цей факт є вкрай важливим. 

А між цими світлинами лише декілька годин роботи дівчат, які зовсім нещодавно сіли за швейні машини в рамках курсу з шиття від Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня.

Ми щасливі від того, що курси вже мають гарні відгуки. Дівчата кажуть, що з великим задоволенням беруть участь у них. А посмішки, що не сходять з радісних облич під час навчання, кажуть самі за себе. Дівчата вже почали опановувати техніку печворк – це такий вид декоративного мистецтва, коли за принципом мозаїки зшивають цілісний виріб зі шматочків тканини (клаптиків). Печворк має безліч технік і у наших дівчат буде можливість спробувати себе у кожній – курси для них будуть тривати три місяці.