Наша співпраця з громадами

Знаєте, як приємно, коли люди, з якими команда Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня співпрацює в громадах, з великим натхненням розповідають про свою роботу та про її результати. Бачили б ви, як у них горять очі у цей час! І все це попри те, що роботи в них ну дуже багато – про таке часто кажуть “осягнути неосяжне”. Попри те, що доволі часто дівчата не знаходять часу, щоб навіть випити філіжанку кави (не кажучи вже про повноцінний обід). Але результати їх роботи вражають. Мова зараз йде про двох чудових фахівчинь з селища Нікольське – Тетяну Белінську та Людмилу Чумаченко.

Далі – декілька фактів про їх роботу та нашу співпрацю з перших вуст!


May be an image of 1 person and indoor

Тетяна Белінська – начальник соціального відділу Нікольської селищної ради:

Ми працюємо з усіма верствами населення – з соціально незахищеними, багатодітними сім’ями, пенсіонерами, особами з інвалідністю. Наша молода громада на даний час складається з 16999 осіб – це 6 старостинських округів. Роботи в нас дуже багато. Самі розумієте, кількість населення, що потребує нашої підтримки, допомоги, значно збільшилась. Можна сміливо казати, що мова йде про 80% населення. Економічний рівень населення, що ми наразі маємо, суттєво погіршився. Це сталося і через відсутність підприємств(а значить і відсутність робочіх місць), і через ковідні обмеження. Деякі законодавчі акти призвели до того, що багато сімей лишилось без виплат, без матеріальної допомоги. Як показала практика, навіть у тих сім’ях, в яких на перший погляд проблем немає, при подальшому спілкуванні люди більше відкриваються і стає зрозуміло, що проблеми все ж таки існують. Багато жінок, які мають право на допомогу, не користуються нею або через відсутність інформації, або через нерозуміння цієї інформації.

Звісно, в своїй роботі з сім’ями які опинились у складних учовах, ми будемо потребувати допомоги вашої організації – як юридичної, психологічної, так і медичної. Наприклад, робота, яка була проведена фахівцями команди Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня під час нашої зустрічі, мала дуже гарні наслідки. Зокрема, лекція від лікаря Андрей Пазушко досягла потужного ефекту – навіть ті, хто категорично був проти вакцинації, після сьогоднішньої зустрічі змінили свою думку. Деякі жінки підходили до лікаря та радились особисто, як краще захистити себе від вірусу.Також, в наші непрості часи, важливо вміти зупинитись та дослухатись до себе – під час роботи з психологинею Катерина Шух жінки та дівчата змогли розслабитись та приділити час для себе. Це дуже гарно вплинуло на їх емоційний стан. Накопичилось і юридичних проблем у жінок, тож консультації від Ирина Бирюкова були дуже на часі.”


May be an image of 1 person and indoor

Чумаченко Людмила Володимирівна – директор комунальної установи Центр надання соціальних послуг:

“На сьогоднішній день наш територіальний центр реорганізований у нову структуру. У нас з’явились нові види послуг. Ми працюємо з людьми похилого віку, з особами з інваліністю, а також працюємо з сім’ями в яких існують проблеми, в тому числі і домашнє насилля. Практично кожного тижня ми отримуємо повідомлення про домашнє насилля. Ми реагуємо на ці виклики та виїзжаємо по всій громаді. Майже у 80% такі родини потребують психологічної допомоги.

З Маріупольська Асоціація Жінок Берегин ми співпрацюємо вже приблизно 3 роки. За цей час було багато ситуацій, в яких команда нам допомагала. Я дуже задоволена нашою співпрацею з командою та з керівником організації – Марина Морана. Нам надається психологічна допомога, соціально-медична та юридична допомога. Також, неодноразово команда привозила нам речі, взуття, деяке медичне устаткування та медикаменти, памперси для людей з особливими потребами. Окрема вдячність за допомогу нашому стаціонарному відділенню для постійного проживання людей почесного віку “Добрі серця”, що знаходиться в селищі Темрюк. Сподіваємось і на подальшу плідну співпрацю з вашою організацією.”