Коаліція 1325 Донеччина

22-23 липня у Святогірську відбувся дводенний тренінг Коаліції 1325 Донеччина, у якому взяла участь команда Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня”.

Це були перші збори Коаліції 1325, які пройшли офлайн. Насправді, дуже корисно для учасниць було познайомитись “наживо”, поспілкуватись, поділитись досвідом. Нам, дівчатам з різних Громадських Організацій, не вистачає такого живого спілкування, тож ми не гаяли часу – весь вільний час обговорювали те, що болить, те, що вже зроблено і те, що потрібно зробити.

May be an image of 4 people, people standing and text that says "Smarta Sma Smarta artı NH Smarta Smarta vrta Smarta"

Перший день тренінгу учасниці напрацьовували знання і навички з розробки місцевих планів дій “Жінки. мир. безпека” з тренеркою Анастасією Ненькою. А сьогодні, разом з Оленою Сусловою, тренеркою з ґендерних питань, трансформації конфліктів і миротворення, формували команду Коаліції 1325. Адже лише об’єднавшись заради поставленої цілі, ми зможемо стати сильніше!

May be an image of one or more people and people standing

Вдячні за організацію дівчатам з Smarta громадська організація Смарта. Завжди приємно бачити ті організіції, з якими ми вже співпрацюємо, а також завжді раді новим знайомствам(а їх на цьому тренінгу було немало) До нових зустрічей!