До Дня Захисту Дітей

День захисту дітей, також «День дітей», «Дитячий день» — свято в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998.

1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей». Але насправді це свято не зовсім про розваги та веселощі. Воно покликане привернути увагу суспільства до проблем дітей, адже ставлення до дітей у різні часи не завжди було однаковим. До необхідності їхнього захисту, їхніх прав (самого поняття «права дитини» навіть не існувало) суспільству потрібно було пройти певний період розвитку.

Мабуть, не всім відомо, що символом Міжнародного дня захисту дитини є зелений прапор, на якому намальовано п’ять фігурок людей різного кольору, які стоять на поверхні Землі. Це символізує об’єднання та розуміння різних народів світу, незалежно від раси та національності. Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня вітає всіх зі святом!

Ми бажаємо, щоб діти всієї планети жили у світі, в якому немає жорстокості, болю та насильства! Щоб кожного дня діти всієї планети розфарбовували життя своїх батьків різнокольоровими фарбами та своїми посмішками! Дорослі, давайте разом будемо робити для дітей такий світ, в якому дитинство – найщасливіший та безтурботний час!