Воркшоп Коаліції 1325 Донеччина

19 та 20 серпня в місті Святогірськ знову зібрались членкині та члени Коаліції 1325 Донеччина задля того щоб провести дводенний воркшоп “Локалізація Резолюції Ради Безпеки ООН 1325: Розробка Плану дій та Комунікаційного плану для Коаліції 1325 «Жінки, Мир, Безпека» Донецької області”.

May be an image of 2 people, people standing, outdoors and tree

Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня приймала активну участь у воркшопі. Представниці та представники 20 громад Донеччини працювали над формуванням Плану дій Коаліції 1325 «Жінки. Мир. Безпека» Донецької області за напрямами Обласного плану дій 1325 разом з досвідченими тренерками Еллою Ламах та Марією Дмітрієвою, а також, разом з Алею Бондаренко – експерткою з комунікацій та PR, займались напрацюванням комунікаційного плану Коаліції 1325 «Жінки. Мир. Безпека»Донецької області та комунікаційною стратегією.

Тепер, із новими знаннями, ідеями та вагомими досягненнями всі учасниці та учасники повернулись у свої організації та продовжать із новими силами працювати над локалізацією Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».