Фотозвіт: наша робота у серпні!

Щотижня у нашої команди змінюються краєвиди, які ми бачимо з вікон наших автівок під час виїздів. Іноді лише за цими краєвидами ми розуміємо, як швидко плине час. Бо тільки но була весна і за вікном автівки були зелені поля, а вже позбирали врожаї.

Останній місяць літа був дуже насичений для всіх спеціалістів Маріупольської асоціації жінок “Берегиня”. Консультації психологинь, юристів та лікаря онлайн, телефоном і на місцях. Кейс менеджери були як завжди там, де вони потрібні, там де найскладніші ситуації в житті дівчат та жінок. Зазвичай, до вірішення такого роду проблем приєднуються також інші фахівці команди, адже жінкам в таких випадках потрібна комплексна допомога.

Ми дуже тішимось тим, що можемо впливати на свідомість громад в населених пунктах, якими ми опікуємось. Наприклад, в громаді Гранітного, ми надихнули дівчат на створення нової громадської організації. Дівчата розуміють, що маючи власну організацію, в них розширюються горизонти можливостей. А юристи Маріупольська асоціація жінок “Берегиня” допомагають дівчатам з оформленням документів.

А ще хочемо поділитись з вами нашою радістю. Радістю такою, яка, мабуть, буває у дитини, що цілий рік чекала на новорічний подарунок.

В серпні ми отримали довгоочікувані швейні машини, про які ми мріяли вже дуже довго. Ці машинки допомогли нам придбати для проведення майстер класів в селищах на лінії розмежування наші партнери з Німеччини AMICA e.V

Сказати, що ми їм вдячні – нічого не сказати. Бо це не машинки -це мрія)) А ще вони дещо схожі на космічний корабель. Не зовні, звісно, а кількістю функцій, якими вони оснащені. Тільки основних строчок в них запрограмовано 60 – робочі, оверлочні, декоративні, трикотажні, строчки для квілтінга. Тільки подивіться, як же гарно машинка вміє вишивати візерунки! Душа тішиться!

Відтепер, у кожної дівчини та жінки, що приходять на наші майстер класи, з’явиться можливість спробувати себе в такому виді хендмейду. Вміти шити на швейній машинці – корисна навичка, яку прагнуть опанувати господині по всьому світу. Бо це може бути корисно як в особистому побуті – для себе та своїх рідних, так і для оволодіння новою професією.

Цього місяця психологині Маріупольської асоціації жінок “Берегиня” проводили дуже цікаві тренінги з жінками та дівчатами в селищах на лінії розмежування. Першим пунктом цих тренінгів було анкетування з досить цікавими питаннями. Яким ж було наше здивування, коли виявилось, що самим складним питанням в цій анкеті став пункт, де було потрібно описати свої чесноти, свої найкращі якості. Багато хто з дівчат не знав що сказати хорошого про своє Я, соромились хвалити себе. Саме цей пункт анкети викликав бурю емоцій та активне обговорення.

Виявилось, що кожна з дівчат заслуговує на похвалу як від себе, так і від оточуючих. Хтось сама краща матуся або бабуся, хтось пече найсмачніші пироги, а хтось майстриня на всі руки. Бачити позитивне в буденному дуже важливо – це гарно впливає на емоційний стан всіх жінок та дівчат, а особливо тих, що проживають в селищах на лінії розмежування.