Як ми проводимо арт-терапію

Арт-терапія – одна з численних напрямків психотерапії та психологічної корекції, заснована на мистецтві і творчості. Головна ціль арт-терапії полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності самовираження і самопізнання. При використанні творчого процесу можна розібратися з якимись проблемами, побачити ресурси.

Творчий процес сам по собі цілющий. Коли ви щось творите, ви просто отримуєте задоволення від процесу творення. Мистецтво має значний вплив на наше життя. Як будь-яке творче заняття, арт-терапія вдосконалює мислення. Але головна її функція – це здатність заспокоїти, допомогти розслабитися і виплеснути негативні, думки, почуття, набути позитивних емоцій.

Цього тижня у дівчат та жінок Гранітного була чудова можливість позайматись груповою арт-терапією разом з психологинею Катерина Шух (Katerina Shuh) з Маріупольська асоціація жінок “Берегиня”

 Для дівчат, що живуть впритул до лінії розмежування, і мають нестабільний емоційний стан через бойові дії, ці заняття немов ковток свіжого повітря. Через малюнки кожна мала змогу виразити все, що вона відчуває. У художній творчості дівчата втілили свої емоції, почуття, надії. Арттерапія розвиває творчі можливості. Під час заняття дівчата відкрили в собі невідомі раніше таланти. Навіть ті, що казали на початку заняття, що в них нічого не вийде, були приємно здивовані результатом.