Фотозвіт: наша робота у квітні!

На початку квітня команда Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня” посприяла відкриттю в смт Талаківка та с. Кальчик просторів для спілкування, освітніх заходів, спільних дій жінок, та дитячого розвитку. Наша команда допомогла місцевим активісткам написати та захистити проекти, після чого вони отримали будівельні матеріали, техніку (ноутбуки, інтерактивні дошки, принтери) та меблі. Це все було закуплено завдяки підтримці проектів молодих ініціативних груп USAID та за сприянням місцевих органів самоврядування.


Активно проводилась робота у Виноградному, Гранітному та Талаківці – як з дітьми, так і з дорослими!


Дуже багато зусиль було покладено на налагодження роботи та співпраці юристів, кейс менеджерів та психологів ГО “Маріупольська асоціація жінок Берегиня” з представниками Нікольського відділеня поліції, ЦССДМ, директорами навчальних закладів та представниками сільських рад Нікольського району.

11 квітня представниками ГО “Маріупольська асоціація жінок Берегиня” спільно зі старшим інспектором ювенальної превентивної поліції Нікольського відділення Запальською Валентиною Сергіївною, з учнями Зорянської ЗОШ було проведено ряд заходів направлених на роз’яснення, попередження та профілактику булінгу в навчальних закладах.


У формі діалогу було проведено бесіду на тему: “Профілактика правопорушень серед неповнолітніх”, а з учнями які виявили зацікавленість на цю тему, були проведені індивідуальні бесіди, та надані вичерпні відповіді на питання, які виникли у дітей під час проведення бесіди.