Виїзна робота команди “Берегиня” у квітні 2018

Децентралізація влади визначена в Україні однією з ключових реформ. Системним підґрунтям для її запровадження стала Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. У ході її реалізації підготовлено та прийнято низку важливих законів щодо місцевого самоврядування з метою його підсилення, надання йому більших повноважень, фінансової самостійності та незалежності у вирішенні соціально-економічних питань розвитку територіальних громад. Але досі немає прописаних чітко механізмів, та чіткого розтлумачення для громад. Тому  наша команда працює як з органами місцевого самоврядування так і з мешканцями майбутніх ОТГ.

Фото Бедарева П. Круглий стіл з обговоренням питань децентралізації. Виступає Панченко Валерій радник міністерства соціальної політики


Фото Зінченко А. Перед тренінгом


Фото Рудковського А. «Інтегрування принцип рівних прав та можливостей і дотримання принципу недискримінації у місцеві ініціативи в умовах вирішення конфлікту»


Фото Зінченко А. Робоча зустріч з головою сільради Крулєвською Т.


Фото Шух К. Талаківка


Фото Шух К. Семінар-тренінг «Інструменти захисту прав людини в умовах гуманітарної кризи в Україні»


Фото Зінченко А. Команда їде до «сірої зони»


Фото Шарамко В. «Конституційна основа адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування в Україні, базове законодавство та тенденції до його змін»


Фото Бедарєва П. Моніторингова поїздка до Талаківки


Фото Шарамко В. Робоча зустріч з адміністрацією Сартани.