Фотозвіт: наша робота у березні!

Березень виявився дуже насиченим подіями для команди Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня”. Початок місяця був багатий на виїзди, робочі зустрічі, семінари, тренінги, арт-терапії та майстер класи – нашу команду завжди чекають, бо ми неабияк допомагаємо в вирішенні багатьох питань. Талаківка, Чермалик, Мангуш, Гранітне, Мирне, Виноградне, Сопіне- далеко не повний список населених пунктів, де чекають нашої допомоги.


Юристи проекту під час роботи в офісі та на виїзді:


Зайняття арт-терапією у психолога Катерини мають неабиякий попит як у дітей, так і у дорослих:


Семінари психологині Ірини на тему “Прокрастинація”. Було дуже цікаво ознайомитись що ж воно таке, і що з тим робити.  Виявилось, що явище дуже розповсюджене у повсякденному житті.


Лекція від лікаря  проекту  “ Як захистити себе від грипу, ОРВІ та коронавірусу:


Традиційно користувались попитом і майстер класи, під час яких дівчата можуть поспілкуватися та опанувати нові знання.


 Друга половина місяця запам’ятається, на жаль, тим, що в наш звичний розклад виїздів, прийомів та зустрічей вніс корективи карантин, оголошений через світову пандемію коронавірусу. Тож, нашій команді довелось пристосовуватися до нових умов та задач, які диктує нам час. Адже до звичних проблем, яких все ще чимало у мешканок населених пунктів на лінії розмежування, додались нові, пов’язані зі стресом, а іноді навіть і панікою. 

В країні був оголошений карантин, через який багато людей втратило можливість заробляти кошти для звичної життєдіяльності. Дехто втратив роботу взагалі. Люди вимушені весь час знаходитися разом в замкнутому просторі. Ці фактори разом з психологічним тиском через самоізоляцію, можуть викликати агресію членів сім'ї. Нажаль, ці фактори призводять до збільшення фактів домашнього насильства.

Тож, зараз, як ніколи, на часі  консультації психологинь проекту. Психологи  під час особистих бесід онлайн та за телефоном, або під час вебінарів допомагають жінкам пристосуватись до нових умов життя. 


Була  неабияка розгубленість у мешканок населених пунктів на лінії розмежування в зв’язку з переходом на онлайн роботу багатьох державних установ. В цьому на допомогу жінкам прийшли юристи проекту.

Також ми не припинили індивідуальну роботу з нашими клієнтками на місцях, бо нас дуже чекають, але робимо це за всіма правилами – використовуємо маски, медичні рукавички та антисептики.


Ми закликаємо вас не панікувати та берегти себе і своїх близьких. Карантин явище тимчасове, тримаймося!