Фотозвіт: наша робота у квітні!

Квітень, нажаль, не приніс полегшення з боку світової пандемії та довгоочікуване послаблення карантину, пов’язане з ним. Це, звісно, дуже негативно відображається на людях, що проживають в населених пунктах на лінії розмежування. Такий довгий період самоізоляції відображається на моральному  та фізичному стані жінок, що проживають там. 

Команда Маріупольської Асоціації Жінок “Берегиня” з перших днів перелаштувалась на роботу в нових умовах. Звісно, ми і раніше використовували роботу онлайн та за телефоном, але зараз, коли ми лишились у деяких жінок єдиним вікном у великий світ, наша онлайн робота набирає обертів. Насправді, працюючи вдома, ми стали ще ближче до жінок на лінії розмежування. Але не тільки до них.  Географія звернень до фахівців команди шириться всією Україною.

Психологічні, юридичні, медичні консультації онлайн та за телефоном стали ще популярніше, бо проблеми у жінок, зачинених на карантин, дещо збільшилися. Хтось потерпає від агресії домашніх тиранів, хтось впав у глибоку апатію, хтось навпаки - став дуже збудженим. 

Проведення онлайн вебінарів фахівцями команди , допомагає жінкам  поглянути на проблему під новим кутом. Деякі саме після таких вебінарів звертаются  за допомогою, хоч раніше не наважувались.

Наради команди також переїхали з центрального офісу до Скайпу. Для ефективної допомоги мешканкам на лінії розмежування потрібне ретельне планування. Аналіз проблеми, пошук альтернативних рішень - це буденне життя команди.

Є в нашій роботі і такі випадки, коли потрібна  особиста присутність фахівців. Тож індивідуальна робота на місцях не припиняється, але робимо ми це за всіма правилами карантину.

Під час телефонних та відео розмов з дівчатами з населених пунктів на лініях розмежування, ми часто чуємо, що вони дуже сумують без наших майстер класів та арт терапій. Що ця діяльність неабияк допомагала їм тримати моральну рівновагу. Дівчата, ми теж за вами сумуємо! Бережіть своє здоров’я! Карантин скоро мине, і у вас знову буде нагода створювати гарні речі своїми руками. До зустрічі!