Початок акції “16 днів активізму” 2019

Сьогодні, 25 листопада, розпочинається щорічна всесвітня акція “16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства”. Кожного року ці 16 днів присвячені певній тематиці, певному аспекту проблеми ґендер-обумовленого насильства. Так у 2018 році головною темою акції було гасло “Зупинимо ґендерно обумовлене насильство у світі роботи” (Stop gender-based violence in the world of work).

“Зробимо світ помаранчевим: Рівність поколінь виступає проти ґвалтування” (Generation equality stands against rape) – так звучить головна тема акції “16 днів активізму” 2019 року, а кольором традиційно виступає помаранчевий.

Безумовно, проблема ґвалтування є дуже болючою – незалежно від країни, культури, раси, національності, віку чи статі жертви. Це злочин, що залишає глибоку травму на все життя – травму, що майже ніколи не вдається до кінця загоїти.

Цього року, зробимо весь світ помаранчевим разом – та поширимо обізнаність про проблематику ґвалтування! Що це таке та яких форм набуває? Як протидіяти ґвалтуванню? Як захистити себе – та куди звертатись по допомогу, якщо трагедія вже відбулась?

Всі ці, та багато інших питань, ми розглянемо дуже скоро. А поки що – робіть репост та розповсюджуйте інформацію. Робіть світ помаранчевим та протидійте ґендерно обумовленому насильству разом з нами!